Культурні події

Байк-Rock&Roll-Клуб “Route 66” приглашает:
Сольный концерт альтернативной группы
Drama & Comedy Theatre, посвященный мужскому празднику.
23 ФЕВРАЛЯ!
Вход бесплатный!

Начало в 20:00
Адрес: г. Киев, просп. Академика Глушкова, 11,
(ст. М. Ипподром, ст. М. Теремки)

– В этот праздничный день мы разогреем моторы настоящим мужикам!
Тебя ждет рок, драйв, позитив и прекрасные PJ-ки группы Drama & Comedy Theatre!
Если ты считаешь 23 февраля своим Праздником, приходи и не забудь
рассказать об этом своим друзьям!
http://vk.com/dct_solnik
http://www.dct-band.com

Автор: Анна Антикова (http://vk.com/bantique)

АНОНС КУЛЬТУРНОГО ВІДПОЧИНКУ НА НОВИЙ ТИЖДЕНЬ З 5 ПО 10 ЛИСТОПАДА 2013
J_rQBnlEdik
6.11.2013. РОК ВЕЛИКОГО МІСТА
City Pub
пр. Перемоги, 47
Рок фестиваль за участю:

MUSIC RENASCENCE
PROJECT DECEMBER
NAHODKIN & MARI
ZA ВІКНОМ
ВИХРЬ ГРЁЗ
ВИКТОР САРАУПОВ

Початок о 19.00
Вхід: 40 грн.

JEsEjY2XRu0
Если ты любишь свободу, а сердце бьется в ритме рока – ты ни за что не пропустишь «РОК-БАЙК-ФЕСТ»! Фестиваль посвящен развитию байк-рок движения в Украине и ближнем зарубежье.
На протяжении полугода, в рамках фестиваля, пройдут отборы лучших рок-групп Украины, России, Белоруссии и самых умелых байкеров в мото-рок-эстафете «Чистая планета».
Музыкальные отборы стартуют уже 7 ноября в пабе «Масонская ложа», где для вас будут играть киевские группы: INFA, Берег Правды, Яродан и Drama&Comedy Theatre!
В рамках мото-рок-эстафеты с 1 декабря каждый желающий сможет продемонстрировать свои умения обращения с мотоциклом в разнообразных тематических конкурсах. Место дислокации – это излюбленное место всех байкеров – байк-Rock&Roll-клуб «Route66».
Победители отборов получат главный приз: возможность принять участие в финальном OPEN AIR концерте, который пройдет в курортном Железном Порту на фестивале «РОК-БАЙК-ФЕСТ». Погрузись и ты в атмосферу качественной музыки вместе с единомышленниками и друзьями, присоединись к байкерско-рокерской семье!

Что: рок-байк-фест «РОК НАД МОРЕМ» 1-й отборочный тур
Когда: 7 ноября, 19:00
Где: паб «Масонская ложа», Киев, ул. Старокиевская 10-г
Дополнительная информация: (044) 227-75-84

Жлобологія
30 жовтня 2013 року о 18:38
Антін Мухарський презентує мистецько-культурологічний альманах «Жлобологія» (Київ)
Дата події: 08.11.2013 18:00
Книгарня «Є» та мистецька агенція «Наш Формат» запрошують на презентацію мистецько-культурологічного альманаху «Жлобологія», що відбудеться 8 листопада.

Початок – о 18:00.

«…Жлоб — це людина, яка хоче мати щось тому, що хоче це мати. А для чого йому це потрібно? Невідомо…»
(Юрій Винничук, письменник, перекладач)
«Навіть гіпотетично не можу припустити, скільки в нашому суспільстві жлобів, бо волію думати про людей добре. Однак жлобство зустрічається так часто, що іноді здається, ніби нічого іншого немає»
(Юрій Іздрик, письменник, художник, музикант)
«Митець – це, передусім, сміливість. Сміливість промовити вголос те, про що або говорять пошепки, або про що взагалі воліють не говорити. Бо ці „неприємні“ теми порушують усталений порядок, спричиняють проблеми, призводять до конфліктів і позбавляють комфорту, – розповідає ідеолог видання, засновник Союзу Вольних Художників, автор і ведучий анархо-кабаре «Зелена лампа» на ТВІ, Антін Мухарський. – Але без сміливості неможливо осягнути реальність, зрозуміти час, у якому живеш, бо правда майже завжди болюча, а часом і страшна».

Мистецько-культурологічний проект «Жлобологія» – це 5 років роботи. Інтерв’ю з трьома десятками знакових для країни постатей, серед яких Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Лесь Подерв’янський, Сергій Жадан, Богдан Жолдак, Іван Малкович, Олександра Коваль, Антон Соломуха, Олександра Коваль, Андрій Кузьменко (Скрябін), Володимир Бебешко, Юрій Іздрик та багато інших відомих представників сучасного українського мистецтва і культури. А також – понад триста унікальних робіт кращих українських художників.
Дві різноформатні версії розкішного ілюстрованого видання були презентовані 12-15 вересня на 20-му Форумі видавців у Львові.

«Жлобологія» – це надзвичайний творчий експеримент, несподіваний подарунок для тих, хто шукає відвертих думок і нових емоцій. Видання для усіх, хто хоч раз задавався питанням «Чому в Україні з історією та добробутом не склалося?»

«…Явище жлобства описують у різний спосіб, однак, якщо пробувати пояснити його по-простому, то жлоб — це та людина, яка потрапляє не у своє середовище, не знає коду цього середовища, його культури…» каже мистецтвознавець Дмитро Горбачов. А поет, видавець, власник і директор видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га» Іван Малкович підкреслює: «…Найгірше зі жлобств — то наше національне жлобство. Коли немає національних героїв. Тільки подумайте, 50-мільйонна нація, яка не має ні своїх мультфільмів, ні свого кіно – ні дитячого, ні дорослого… – Був один славний мультфільм про трьох козаків, та й то німий, щоб козаки, боронь Боже, нічого не бовкнули зайвого… Дійсно неймовірно, але ми ще досі існуємо. Отже, ми дуже сильна нація».

«Жлобологія» – унікальне видання, в якому піднімаються усі теми – від мистецтва до політики, від моди до літератури та музики.

«…Добра половина жлобів сама не розуміє, що вони — жлоби. Вони часто не мають думки себе з кимось порівнювати, варяться у своїй тусні,для них існує така проста ієрархія: скільки смужок на штанах, стільки й личок на твоїх погонах, умовно кажучи…», – каже музикант та музичний продюсер Кузьма Скрябін. А художник, письменник та драматург Лесь Подерв’янський додає, «…Жлоб — це істота з тваринними звичками, які мають відповідне походження…Інстинкти — зазвичай дикі… Але зовсім без інстинктів не можна. Бо від них залежить виживання. Але людина відрізняється від тварини, тим що у неї є ще культурний шар. Він у всіх отненький. Якщо пошкребти — в певних екстремальних ситуаціях — він зникає навіть. Присутність цього культурного шару — визначальна: або він є, або його нема…».

«Жлобологія». Страшно. Весело. Про нас.

Сподіваємося на увагу однодумців, небайдужих до культури України і її культурних героїв!

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ, вул. Лисенка, 3,
ст. м. «Золоті ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s