СЬОГОДНІ ВНОЧІ СТАВСЯ НАПАД НА УЧАСНИКІВ АКЦІЇ УКРДІМ. НОВА ХВИЛЯ!

Posted: 09.09.2012 by kamenjari in Каменярі-інфо

ImageСьогодні, 9 вересня, о 16:00 учасники акції УКРДІМ. НОВА ХВИЛЯ виступлять з офіційним зверненням щодо нападу невідомих осіб на учасників акції, що сталося сьогодні близько 6ї ранку!

 
(УКРДІМ. НОВА ХВИЛЯ – Акція протесту на підтримку втрати чинності Законом “Про засади державної мовної політики”)
Advertisements
Коментарі
 1. микола коментує:

  Чому Українська партія не грає загальний збір після нападу на чергових ? Чи їй байдуже до знущань з їх побратимів, що чесно виконували свої обов”язки ? То все дурниці ? Списки підписантів в руках поліцаїв ?

  • UDNK коментує:

   микола, яких побратимів Ви маєте на увазі?
   УКРДІМ. НОВА ХВИЛЯ – акція українців. Якщо хтось з минулих, теперішніх чи майбутніх учасників є членами партій чи ГО – це принципово не афішується, оскільки на нашу думку мова не є тим питанням на якому партії чи громадські організації мали б піаритись.

   З повагою, UDNKofficial
   http://www.UDNK.org.ua

 2. годіСпати коментує:

  Опозиція, якщо вона дійсно такою є, повинна створити оперативний штаб для МОБІЛІЗАЦІЇ СВІДОМИХ УКРАЇНЦІВ проти антиукраїнської окупації Орди ! Практикувати, час від часу(щомісяця, щотижня) ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР- МІТИНГ – ВІЧЕ на Європлощі, чи в іншому місці, з повідомленням листівками від оргкомітету про подальші кроки..

  • Oleksandr Kolodiazhnyi коментує:

   Опозиція нічого не повинна. Всі ці політики з одного тіста зроблені. Якщо самі не зберемося – ніхто не збере. От така от реальність.

   • годіСпати коментує:

    Де та українська громада ?, що :Збиратиме люд на акції протесту;Проведе люстрацію діючій владі (починаючи з ГПУ,СБУ,МВС) що потонула в корупції; Відновить графу «Національність» у паспорті; Відновить фінансування медицини, освіти; Відновить фінансування будівництва соціального житла;Поверне вкрадені заощадження Ощадбанку; Школи, переведе на українську мову навчання;.Російську церкву назве її справжнім іменем, а не вдавати, ніби вона українська;. Патріарха Кіріла оголосить персоною нон ґрата, а не дозволить роз’їжджати Україною, як по своїй вотчині;У Верховній Раді категорично заборонить виступи російською мовою;Заборонить ввезення з Росії українофобських книжок, а на інші російські книжки ввести високий податок;Заборонить громадянам інших держав вести на телеканалах передачі російською……

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s