На адміністраторів патріотичних груп у соціальних мережах чинять тиск!

Posted: 26.10.2012 by kamenjari in Каменярі-інфо

На адмінів інтернет-спільноти  “Ми- патріоти України”  (http://vk.com/club5525046) чинять тиск посіпаки диктатури! 

Львів’янина Романа Чернецького, одного з адмінів групи, 16 жовтня викликали в Управління боротьби з організованою злочинністю щодо діяльності спільноти “Ми – Патріоти України”. Під час «спілкування» натякали на підривну діяльність Інтернет-спільноти супроти теперішнього режиму. Проте поводилися міліціянти доволі адекватно, нічого конкретного не приписували, зводили до того, що це просто виховна бесіда. Романа схиляли до співпраці з СБУ.

24 жовтня, до ще одного з адміністраторів групи – вінничанина Сергія Шайдаюка – навідалися невідомі особи, що представилися співробітниками СБУ. Вирахувавши по ip-адресі місце перебування адміна з псевдо « Пересічний Українець», вийшли сбушники спершу на брата Сергія,якого,незважаючи,що він перебуває на лікарняному, викликали на роботу – в лікарню. По приходу на робоче місце його оточили працівники СБУ, які відмовилися пред’явити посвідчення, та почали випитувати про діяльність спільноти. Згодом, коли силовики виявили, що сторінка належить братові хлопця, примусили викликати Сергія. Нічого не запідозрюючи, Сергій приїхав до брата, де його одразу ж оточили працівники СБУ та відвели у складське приміщення сусідньої будівлі задля проведення допиту.
Під час розмови Сергієві сказали, що в спільноті «Ми – Патріоти України» були заклики до масових заворушень у разі фальсифікацій виборів. Силовики почали погрожувати хлопцеві кримінальною відповідальністю, адже це начебто «заклик до повалення режиму». Сергія запевнили: якщо після виборів будуть заворушення, то він понесе за це відповідальність. Також погрожували, що дістануться до родини. Після цього Сергія поставили перед вибором: або його везуть у райвідділок і «оформляють», або хлопець дає доступ до сторінки адміністратора «Пересічний Українець», якою він керує. Сбушники одразу змінили пароль до сторінки і перереєстрували її на себе. Представник СБУ зазначив, що вони будуть контролювати все, що відбувається в групі та читатимуть персональну переписку адміністраторів. Сергієві порекомендували створити нову сторінку й стати новим адміністратором спільноти, однак надалі писати тільки на «патріотичні теми». В підсумку Сергієві дали папір і наказали писати зобов’язання про нерозголошення всього, що там відбувалося, та зобов’язання співпрацювати з СБУ. Опісля Сергієві присвоїли псевдо «Пересічний». Також дали номер телефону +380638738757 якогось Максима Віталійовича, якому потрібно подзвонити днями, щоби той розповів про плани подальшої співпраці. Однак після того, як Сергія відпустили, він сконтактував з іншими адміністраторами Інтернет-спільноти, які видалили з адміністрації вже «сбушного» користувача «Пересічний Українець». Також під час допиту Сергій почув, як співробітники СБУ між собою говорили про те, що їдуть і до іншого адміністратора спільноти в мережі «Вконтакті» – Дмитра з Одеси.
Силовики чинять тиск на людей, які формують опозиційну думку суспільства. Варто зазначити, що всі нещодавні революції на Близькому Сході були розпочаті саме завдяки координуванню дій її учасників у подібних Інтернет-спільнотах. Підконтрольна режимові Януковича СБУ намагається перекрити українцям канали поширення опозиційної проукраїнської інформації. Дії, які чинять сьогодні силовики, вкотре доводять, що вони є простими прислужниками режиму Януковича та сприяють тому, щоби в Україні укорінилася диктатура олігархів!

У нас хочуть забрати останній простір свободи!

*Джерело:blogs.lb.ua/insha_ukraina/175966_sbu_uboz_vzyalisya_p..

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s