Народ захистить Україну! (100 днів протесту)

Posted: 28.10.2012 by kamenjari in Каменярі-інфо

Слава Україні, народ!

Сьогодні 100-ий день акції на захист мови «Укрдім.Нова хвиля»! 100 днів пережитих через холод, спеку і голод! 100 днів протесту проти злочинного закону і диктатури!

З 18 липня сотні людей з Волині, Луганщини, Одеси, Львова, Житомира та Кива приходили під Український дім, щоб захистити мову від наруги і маніпуляцій владою! Кожен учасник акції став символом незгоди і боротьби проти режиму купки українофобів! Чи не вперше, ми вирішили довести кожному, що захистити своє рідне можна як єдиний народ без ярликів політичних партій і громадських організацій!

На підтримку нам приходили всі небайдужі. А це близько 50 тисяч українців, які вважають прийняття закону «Про засади мовної політики» – державною зрадою! І тому кожен ваш внесок в акцію – це вже перемога! Перемога над своєю байдужістю, пасивністю і слабкодухістю. Всіх об’єднала спільна мета: збереження української державності і недопущення національного розколу!

 

Ми розуміли, що нинішня влада заради передвиборчого рейтингу, закону не відмінить. Але 24 серпня в День незалежності учасники акції пообіцяли дотримати майданчик акції до виборів. Щоб мовне питання не стихало, щоб українці, розкидані по всьому світі, пам’ятали, що жива ще народна сила духу, що жива віра у незалежне майбутнє, що є непокорні з діючим режимом. Ми довели собі, що можемо піднятися і об’єднатися. Можемо не боятися залякуваннь і тиску. І щоб одного дня з нами пліч-о-пліч не побоялися стати Ви!

 

Український дім став точкою народного опору! Тут для кожного з нас почалось відродження культурних цінностей, очищення і єднання людей в єдине ціле – народ. Тому цілодобово,незважаючи на пекуче сонце чи холодні дощі, напади на табір акції, протест продовжувався. І акція продовжуватиметься й надалі. Але протест- це не тільки місцезнаходження, це те,що у кожного з нас у серці! І хоча зміниться формат акції, ми не відмовимось від боротьби, а будемо й надалі стояти на захисті української мови і державності! Адже  тепер ми впевнені,що за нами не політичні прапори, не запроданці, а ви- народ. Не 450 депутатів, а 46 мільйонів українців!
А тепер якщо ТИ відчуваєш себе частиною народу-долучайся до протесту! 28 жовтня  ти можеш наблизити відміну «мовного закону»! Відмітка у бюлетні – це не просто вибір влади, це твій шанс вберегти УКРАЇНУ від знищення і диктатури! Це твоє майбутнє і  данина перед минулим! Це твоя відповідальність перед мільйонами тих, хто вже поклав своє життя на алтар боротьби за нашу незалежність!

І я вірю у ВАШ ВИБІР! Я ВІРЮ В СВІЙ НАРОД!

 

З повагою, учасники акції  на захист мови «УКРДІМ. Нова хвиля»

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s