ЮЛІ-ВОЛЮ? СЬОГОДНІ ПАРЛАМЕНТ МАЄ ПОЧАТИ ВИРІШУВАТИ ДОЛЮ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО!

Posted: 22.10.2013 by kamenjari in Каменярі-інфо

Сьогодні починається новий парламентський тиждень, на якому може бути вирішена доля Юлії Тимошенко. Прийнамні так заявив  Голова Верховної Ради Володимир Рибак.

56467

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливості відправлення Ю.Тимошенко на лікування до Німеччини він висловив думку, що найближчим часом будуть зареєстровані відповідні законопроекти, подані народними депутатами України.

За словами Голови Верховної Ради, парламент має вибрати з усіх законопроектів найкращий та узгодити його. «Питання може бути внесено в будь-який день до порядку денного, – підкреслив В.Рибак. – Я готовий внести це питання на розгляд, однак це має бути консолідоване рішення Верховної Ради». На його думку, «можливість його розглянути і прийняти є». «Я одразу направлю його на підпис Президенту України», – сказав керівник парламенту.

Водночас, В.Рибак вкотре наголосив, що такий закон не може бути виписаний «під одну персону». «Ним можуть скористатися тяжко хворі засуджені для лікування», – сказав він і додав, що «уникнути покарання за цим законом неможливо – це не помилування» повідомляє пресс-служба парламенту.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s