В КПІ ВИРІШИЛИ “ВШАНУВАТИ” ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ МАРКСИЗМОМ

Posted: 19.11.2013 by kamenjari in Каменярі-інфо

Sg8mWzaw_gY
В КПІ вирішили “вшанувати” жертв Голодомору марксизмом

23 листопада 2013 р. відбудеться вшанування жертв найбільшого геноциду в історії людства – 80-ї річниці Голодомору українців. Немає сумніву, що причиною цієї страшної трагедії стала тоталітарна система радянського союзу, побудована на марксизмі й національній та класовій ненависті до українців.

21-22 листопада, в переддень роковин Голодомору, наче знущання і показова зневага до трагедії більшості українських сімей і цілого народу, в НТУУ «КПІ» на Факультеті соціології та права заплановано проведення конференції, що присвячена марксизму: «ІV Международная наукчно-практическай конференция «Марксизм и современность: Политэкономическое, философское и социологическое измерения глобального кризиса».
Це повідомлення офіційно розміщене на сайті університету, а саме на сторінці Факультету соціології, що вказує на прийнятність подібної зневаги до пам’яті про Голодомор, Закону України про Голодомор, офіційних заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору до 80-х роковин геноциду.

Ідеологію марксизму засуджено як тоталітарну і людиноненависницьку. Від репресій марксистів 9 березня 1942 р. на Колимі загинув професор Київського політехнічного інституту Кравчук Михайло Пилипович.

Крім того, український національний навчальний заклад НТУУ «КПІ» – не місце для пропаганди політичних течій, які ставили на меті знищення української держави.

Вимагаємо заборонити проведення конференції як такої що, паплюжить пам’ять жертв трагедії Голодомору і пропагує українофобські ідеології!

Всеукраїнське товариство “Меморіал”, ім. Василя Стуса
Z5W_UAGOphA

Advertisements
Коментарі
  1. Веселий коментує:

    Ви що з глузду з’їхали? Яка марксизм антилюдська ідеологія? Як може бути марксизм тоталітарним? До чого тут голодомор? Його що Маркс зробив? Марксизм його не засуджує? Ви хоч щось про марксизм знаєте?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s