РЕЖИМ ПОХИТНУВСЯ! БЕРКУТ НАМАГАВСЯ ЗНЕСТИ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО НА ЄВРОПЛОЩІ!!! СУТИЧКИ ТА СПРОБА ШТУРМУ КАБМIНА! ХРОНIКА ЕВРОРЕВОЛЮЦII!

Posted: 24.11.2013 by kamenjari in Каменярі-інфо
Позначки:,

БВ Киевi протестуючi намагалися штурмувати кабмiн! Були сутички з спортсменами та Беркутом! Над Кабмiном майорить червоно-чорний прапор! Бiля АП Барс використав димовi гранати!
Безымянный3
ПІЗНО ВВЕЧЕРІ БЕРКУТ НАМАГАВСЯ ЗНЕСТИ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО,ВСТАНОВЛЕНЕ НА ЄВРОПЛОЩІ! Є ПОСТРАЖДАЛІ!!!
З ранку в парку Шевченко в Києві зібралися тисячі протестуючих. Кількість людей постійно збільшувалась. Маніфестація почалась о 12 год,коли майже стотисячна колона рушила бульваром Шевченко до Хрещатика і через Майдан на Європейську площу! Біля пам’ятника Лєніну,який посилено охороняв Барс трьома кордонами (!),що викликало невдоволення маніфестантів. Лди прорвали один з кордонів і пошматували червоний комуністичний намет.
Кількість людей в центрі столиці була вражаюча! Стотисячна колона після мітингу на Європейській площі рушила до Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента,які посилено охороняли Беркут та спортсмени! Біля Кабміну сталися сутички між демонстрантами,так званими тітушками, було використано димові шашки,вибухові пакети та сльозогінний газ. Біля кабміну замайорив червоно-чорний прапор,були спроби штурму. В цей же час інша частина колони вже перебувала на вул.Банковій, де вже перебували звезені владою спортсмени,студенти та пенсіонери,яких було більше тисячі! Колона протестуючих з європейськими та антипрезидентськими гаслами зупинилася біля кордону Барсів в протигазах. Під час одного з скандувань спецпідрозділ використав проти людей дві димові шашки! Обійшлося без сутичок.
Далі колона рушила в центр. Ввечері протестуючі на Майдані встановили три намети,які миттєво почав зносити Беркут. Почалась масова сутичка. А вже через кілька годин вже на Європлощі Беркут зробив кілька спроб знести великі намети-приймальні народних депутатів,та відтіснити людей силою з проїжджої частини. Було кілька серйозних зіткнень. Постраждалі нардепи та громадяни.
На ранок учасники безстрокової акції протесту запланували маніфестацію до кабміну та АП! Ми продовжуємо слідкувати за новинами. Наші спеціальні кореспонденти перебувають на обох майданах столиці,і ми інформуватимемо вас про подальший розвиток подій!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s