ДО КИЄВА СТЯГУЮТЬ ВНУТРІШНІ ВІЙСЬКА!

Posted: 02.12.2013 by kamenjari in Каменярі-інфо

IMG_1040
02.12.2013
Офіційна заява
Станом на 10 ранку 2 грудня для забезпечення громадського порядку у Києві залучено близько однієї тисячі військовослужбовців внутрішніх військ, які несуть службу поблизу адміністративних будівель органів державної влади.

Згідно з розпорядженням міністра внутрішніх справ України у зв’язку із масштабними акціями протесту в столиці для забезпечення громадського порядку у місті Києві будуть залучені додаткові сили.

З управлінь територіальних командувань внутрішніх військ до Києва направлено достатню кількість військовослужбовців для належного забезпечення громадського порядку.

Таке рішення перш за все зумовлено необхідністю заміни тих військовослужбовців, які тривалий час знаходяться на службі.

Прес-служба внутрішніх військ МВС України
374428_378590318890178_1837535922_n
Довідка “Каменярі-інфо”: З метою посилення боротьби зі злочинністю 1994 року у складі внутрішніх військ було сформовано три полки спеціального призначення: “Барс” (м. Київ), “Ягуар” ( м. Калинівка, Вінницька обл.), “Гепард” (м. Запоріжжя). Відповідно до наказу МВС України від 19 травня 2004 року № 537 одну з частин оперативного призначення – 37-й окремий батальйон ВВ було передислоковано з Павлограду до селища Краснокам’янка (Автономна Республіка Крим) і переформовано у 47-й полк спеціального призначення, що згодом отримав назву “Тигр”.

Так отримала продовження історія частини, створеної невдовзі після проголошення незалежності України, відповідно до директиви Генерального штабу Збройних Сил України від 12 листопада 1992 року, як 52-й механізований полк 254-ї механізованої дивизії 6-ї танкової армії Одеського військового округу. У травні 1996 року ця частина увійшла спочатку до складу 4-ї дивизії Національної гвардії України, а пізніше – до лав внутрішніх військ МВС.
“Барс” – бригада ВВ, до якої входить (на правах батальона) “Омега” (в/ч 3027);
“Гепард” (в/ч 3029) та “Ягуар” (в/ч 3028) – полки (ротного складу);
“Тигр” – полк (в/ч 4125).

“Тигр” та “Барс” – підпорядковуються ТрК (Територіальне командування), а решта – безпосередньо ГУВВ (Головне управління внутрішніх військ).

Завдання «кошачих» спецпідрозділів – забезпечення правопорядку серед студентів-протестувальників, футбольних хуліганів та учасників масових заходів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s