З НОВИМ РОКОМ! З НОВИМ ЩАСТЯМ!

Posted: 31.12.2013 by kamenjari in Каменярі-інфо

56204882
Цей рік, до кінця якого залишаються лічені години, був непростим. Рік – змін, рік – агресії, рік – Революції! В цьому році нас вигнали з Гостиного Двору, але ми не здалися. Намагалися залякати тітушками-вистояли. Розігнали Врадіївську ходу-не зламалися. Судили активістів за сніжки-розтопили ми їх сніжки! І снігопади березневі ми подолали! Відкопали Київ з під снігу! І нарешті, серед всіх незаконних забудов, які було припинено, і штурмів КМДА, зародилося нове покоління тих, хто зараз виборює Україну! Так,націю не зламали кийками і щитами! Нація-прокинулася, і бореться! Бажаю нам всім не допускати того, щоб нас знову намагалися поставити на коліна! Бажає єднання,як 30 листопада на Михайлівській площі, та 1 грудня на Майдані! І бажаю всім вам, друзі та подруги,справжньої перемоги!
Творчий колектив інформаційного бюлетеня “Каменярі-інфо” вітає всіх з наступаючими Новим 2014 роком та Різдвом Христовим! Цей рік був непростий для країни ,і важливим для нашого бюлетеня. Протягом року сформувалася міцна команда однодумців, акул пера, фотокореспондентів і революціонерів журналістської справи, які були завжди в самому осередку подій, і особливо під час Єврореволюції!
В цьому році ми почали роботу нашого нового сайту. До нас приєдналися нові журналісти,і це приємно. Нехай же в 2014 році наше видання стане ще популярнішим,і буде і надалі з вами, нашими читачами,як інтернет-сторінки,так і нашого друкованого бюлетеня!
Друзі,побажаємо всім нам перемоги,і приходьте в новорічну ніч на Майдан! Буде цікаво і весело! Слава Україні і з Новим Революційним 2014 роком!!! До зустрічі на новорічних барикадах!
З повагою,творчий колектив бюлетеня “Каменярі-інфо”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s