МИХАЙЛІВСЬКИЙ Б’Є В ДЗВОНИ! ТІТУШКИ ЗАХОПЛЮЮТЬ ЦЕНТР КИЄВА І ЗАТРИМУЮТЬСЯ АВТОМАЙДАНІВЦЯМИ! БЕРКУТ АТАКУЄ ДЕМОНСТРАНТІВ НА ГРУШЕВСЬКОГО! (оновлюється)

Posted: 21.01.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

Знову Михайлівський Собор б’є в дзвони! Київ в небезпеці! За останньою інформацією центром Києва пересуваються у великій кількості молодики спортивної статури, так звані тітушки. Одна з таких груп скоїла напад на Віталія Кличко,і була схоплена охороною Віталія. Кличко особисто допитав двух тітушек.
CH004_0121_054036

CH004_0121_052400
Затримані тітушки дають покази будинку профспілок. Вони не з Києва,з півдня України,з Криму, Херсона. У затриманих вилучено кийки, біти, молотки а також бомби з берталетовою сіллю та червоним фосфором.
1601031_650863338305868_2076670021_n
Виталий Кличко поймал двух титушек и узнал, что их специально привезли из Херсона, чтобы устраивать в Киеве беспорядки. Об этом на своей странице в Facebook написала пресс-секретарь лидера УДАРа Оксана Зиновьева.

“Кличко гоняет титушек. С Грушевского поднялся на Михайловскую. Сейчас дошел до группы рядом с Макдональдсом на Хмельницкого. Их там более сотни. Начали драку! Подтягиваются автомобилисты”, – пишет Зиновьева.

“Кличко поймал двух титушек, допросил и разоружил. Сказали, что привезли их из Херсона. Задание – бить машины, витрины, блокировать дороги и устраивать массовые беспорядки и драки”, – добавила позднее она.

По мнению Кличко, “титушки” в центре Киева – это план власти по подготовке провокаций с целью введения чрезвычайного положения и подавления протеста.
Практически синхронно с завозом титушек в столицу, начали раздаваться просьбы местных органов власти к Виктору Януковичу о введении чрезвычайного положения. В частности, с такой идеей к главе государства обратился Луганский облсовет.

Напомним, ранее Виталий Кличко заявлял, что по имеющейся у него информации, бойцы “Беркута” сегодня или завтра ночью планируют убрать акцию протеста с улицы Грушевского – силовики получили команду брать в кольцо и арестовывать активистов.
http://news.liga.net/news/politics/963296-vitaliy_klichko_poymal_i_doprosil_dvukh_titushek.htm

Кличко впіймав двох тітушок, допитав і роззброїв. сказали, що привезли їх з Херсона.Завдання- бити машини, вітрини, блокувати дороги і влаштовувати масовий безлад і бійки. Цього допустити не можна.
Група, в якій були ці пересувається на мікроавтобус Тойота світлого кольору АІ 1950ВР #євромайдан #автомайдан #кличкої
https://www.facebook.com/zinovieva.oksana?fref=ts

Автомайдан спіймав тітушек на подолі. Побачивши людей більшість повтікали. Залишились підлітки. Кажуть обіцяли заплатити 220 грн за ніч. У них кийки.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s