ПРЕЗИДЕНТ РОБИТЬ РОКІРОВКУ В АДМІНІСТРАЦІЇ. НА ГРУШЕВСЬКОГО ГОРЯТЬ ШИНИ,А В УКРАЇНІ ТРИВАЮТЬ ШТУРМИ ОДА

Posted: 24.01.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

CH000_0124_140219
24.01 Президент України провів чергові рокіровки в керівництві своєї адміністрації. Зроблено кадрові зміни. Андрія Клюєва було звільнено з посади голови Ради нацбезпеки і оборони України,та призначено на посаду голови Адміністрації Президента України. Ірину Акімову було звільнено з посади першого заступника голови Адміністрації Президента і призначено радником Президента. Андрія Портнова було звільнео з посади радника Президента і призначено на посаду першого заступника голови Адміністрації Президента.
CH000_0124_205530
Тим часом на вулиці Грушевського в Києві триває протистояння. Вечері знову запалали шини, кілька тисяч протестуючих постійно перебувають на барикадах, скандують гасла, стучать в імпровізовані барабани. Працівники МВС продовжують закликати людей розійтись, і освічують протестуючих потужніми прожекторами.

В регіонах України тривають багатотисячні акції протесту біля місцевих обласних держадміністрацій. Захоплено вже облдержадміністрації у Львові, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Хмельницьку Івано-Франківську. Черкаси, Суми, Житомир готуються до чергового штурму.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s