ВИСТУП ЛІДЕРІВ ОПОЗИЦІЇ ПІСЛЯ ЧЕРГОВИХ ПЕРЕГОВОРІВ З ВЛАДОЮ НА МАЙДАНІ (оновлюється)

Posted: 25.01.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

CH000_0125_222313
Лідери опозиційних сил прийшли на Майдан розповісти людям про участь у перемовинах. скасування законів 16 січня та дострокові вибори цього року,Майдан буде стояти,екстремістів тут немає,це основна теза з виступу Віталія Кличко.
Петро Порошенко почав свій виступ з хвилини мовчання, і подякував ультрас всіх футбольних клубів, за допомогу Євромайданам. Також пообіцяв відремонтувати бруківку і стадіон “Динамо”!
CH000_0125_222740
Олег Тягнибок теж подякував ультрас футбольних клубів. Розповів про відкриття другого фронту і перелічив області де встановлено народовладдя. Також він наголосив, що влада готова на поступки, але треба їх дотиснути. Лідер ВО “Свобода” сказав, що віри владі немає, адже як тільки Янукович йде на мир, починається розгон, закликав всіх йти на Майдан, і повідомив про те, що Свобода взяла під свій контроль отель Україна!
CH000_0125_223245
Арсеній Яценюк заявив, що влада поставила країну на межу розколу, братовбивства і кровопролиття. Янукович розмовляв з лідерами опозиції лише тому що,люди стоять на Майдані. Саме найважливіше зараз, це доля кожної людини, і звільнення кожного заарештованого. Перша вимога до влади-звільнення кожного побратима. Друга вимога-закриття всіх кримінальних справ, прийяняття Закону про амністію. Третя-це закони від 16 січня, вони повинні бути скасованими у вівторок 28 січня. Четверта вимога і завдання-нова українська влада. Віктор Янукович запропонував опозиції очолити уряд, опозиція готова взяти на себе цю відповідальність, звільнити Юлію Тимошенко і рух до Європи. П’ята вимога-нова українська Конституція, з знівелюванням посади Президента.Вівторок-судний день. Жодної віри владі! Вперед, до перемоги,закінчив він свій виступ!
CH000_0125_224803

Поки переговори не закінчаться, Майдан не піде,заявив Віталій Кличко після виступу журналістів, і додав, Майдан стоятиме!

CH000_0125_224407
Це ж підтвердив і Арсеній Яценюк. На питання про прем’єрство , Арсеній Яценюк сказав, що рішення має приймати народ. Їм запропонували взяти відповідальність, на що опозиція погодилась, але це означатиме, що Україна мінятиме свій вектор на Європу, звільнення Тимошенко, а рішення прийматиме опозиція і Майдан! Радикальних дій ніхто вже не боїться. Перманентне протистояння триватиме.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s