ЯЦЕНЮК – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР,КЛИЧКО – ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР ,ЯКЩО ЛЮДИ ПІДУТЬ З МАЙДАНІВ ТА ЗАХОПЛЕНИХ БУДІВЕЛЬ! РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕМОВИН З ВЛАДОЮ

Posted: 25.01.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

штурм (30)
Арсеній Яценюк-прем’єр-міністр, Віталій Кличко-віце-прем’єр з гуманітарних питань,такі посади запропоновані лідерам опозиції Віктором Януковичем в обмін на звільнення центральних вулиць столиці, Майданів та захоплених будівель. Про це повідомила міністр юстиції Олена Лукаш, оголошуючи заяву учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи першого заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Портнова та міністра юстиції Олени Лукаш щодо перебігу переговорів з лідерами опозиційних парламентських фракцій, пише прес-служба Президента.

У заяві наголошується, що Президентом України запропоновано посаду прем’єр-міністра України Арсенію Яценюку. «У разі згоди останнього зайняти пост прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку уряду. Посаду віце-прем`єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Кличку. Президент України переконаний, що спільна робота разом з опозицією допоможе державі об’єднатися і провести необхідні реформи для держави і суспільства. Президент України вкотре висловив жаль з приводу всіх трагічних випадків, поранень, жертв конфліктів останніх днів та наголосив на неприпустимості насильства. Ми засуджуємо всі радикальні сценарії та їхні наслідки. Переговори будуть продовжуватися за домовленістю сторін», – сказала Лукаш.

Також «задля забезпечення широкого громадського діалогу Президентом України викликано на публічні дебати Віталія Кличка, на які той надав свою згоду», сказала Лукаш.
Також Президент готовий внести зміни до законів від 16 січня, провести амністію щодо затриманих учасників протесту. Ще вирішено змінити склад ЦВК та провести підготовку до референдуму щодо змін до Конституції України.
Поки що невідома реакція лідерів опозиції. Наразі вони прямують на Майдан, де мають озвучити вимоги влади і провести консультації з народом!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s