ПРАВИЙ СЕКТОР ПРО СПІЛЬНУ СПРАВУ

Posted: 03.02.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

_MG_6092-2
Коментар “Правого сектору” щодо спекуляцій довкола “Спільної справи”

Умови боротьби з режимом Януковича вимагає максимальної єдності сил, котрі проти нього борються. Ми неодноразово заявляли про те, що відстоюємо єдність різних секторів Майдану і продовжуємо дотримуватися цієї засади і зараз. З огляду на це для нас є абсолютно незрозумілою хвиля очорнювання, спрямована проти активістів “Спільної справи”.

Від самого початку революційних процесів в Україні “Спільна справа” активно брала участь у цих процесах і відстоювала революційний шлях боротьби. Таку ж позицію “Спільна справа” займала раніше (приміром, під час акції “Встань, Україно!”). На жаль, ті, які або не хочуть політичної конкуренції, або бояться розгортання протестного руху в революційному напрямі, від недавнього часу розпочали називати активістів “Спільної справи” “провокаторами”, “найманцями Банкової” тощо.

Ми засуджуємо подібні дії і закликаємо тих, хто до них вдається, припинити розкол Майдану. Гуртуймося навколо ідеї Національної революції. Тільки така єдність забезпечить нашу перемогу.

Раніше надійшло повідомлення про втечу з України лідера Спільної Справи Олександра Данилюка. За його словами, він переховується в Лондоні і керуватиме протестами в екзилі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s