ЛІДЕР САМООБОРОНИ МАЙДАНУ ПРОКОМЕНТУВАВ ПЕРЕМОВИНИ ПРАВОГО СЕКТОРА З МВС ТА СБУ (доповнено)

Posted: 04.02.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

CH000_0124_012058
Андрій Парубій на своєму блозі на Українській Правді прокоментував поширену раніше інформацію про проведення переговорів між Правим Сектором і МВС з СБУ і його реакцію на це. Андрій Парубій написав:
“Сьогодні в засобах масової інформації була поширена інформація про нібито готовність звільнення адмінбудівель і барикад на Грушевського в обмін на звільнення заручників. Також в медіа поширено інформацію про те, що певні групи протестувальників ведуть переговори з МВС та СБУ від імені Майдану на цю тему. У цьому контексті некоректно висвітлюється і моя позиція як Коменданта Майдану і Керівника Самооборони Майдану, а деякі повідомлення, які сьогодні подавались від мого імені – є спеціально запущеними інформаційними провокаціями.

Хочу внести ясність у ситуацію навколо “переговорів”.

1. Жодних переговорів з представниками МВС та СБУ уповноважені мною особи не ведуть. Мене повідомили окремі групи протестувальників, що вони передали силовим органам списки арештованих майданівців для порядку їх звільнення.

2. Моя позиція була і лишається незмінною: торгівля “заручники в обмін на будівлі” є неприйнятною, не моральною і виходить за межі здорового глузду. Політв’язні Майдану мають бути негайно звільнені в односторонньому порядку. Я вимагав і вимагаю від силовиків звільнити наших активістів.

3. Вважаю, що переговори з владою можуть вестися лише в розрізі повернення до Конституції 2004 року, яке тягне за собою нові вибори Президента. Однак, ні я, ні Самооборона Майдану участі в політичних переговорах з владою не берем.

Майдан свої вимоги визначив. Вимоги Майдану лишаються незмінними.”

Раніше ЗМІ,зокрема УНІАН, поширили таку інформацію:
“Самооборона Майдану дійсно уповноважила “Правий сектор” і “афганців” проводити переговори з МВС і СБУ про умови звільнення адмінбудівель
Про це в інтерв’ю LB.ua розповів комендант Будинку профспілок Андрій Парубій.

За його словами, переговори дійсно ведуться. Але інформація про те, що “афганці” і “Правий сектор” готові звільнити Укрдім та КМДА в обмін на звільнення затриманих і заарештованих владою – не відповідає дійсності.

“Ми провели нараду і прийшли до розуміння, що для нас дуже важливо, аби всі наші активісти опинилися на волі. Коли останній наш активіст буде звільнений (станом на вчорашній вечір було приблизно 125 незвільнених по Україні), ми вийдемо на нульовий цикл. З цього нульового циклу можна робити вже якісь інші кроки у переговорах.

Кроки можуть бути різні, може йти мова про звільнення адмінбудівель. Про Український дім мова не йде, це помилкова інформація. Обговорюється варіант звільнення розв’язки на Грушевського. Але яке рішення буде прийнято, залежить від того, чи будуть звільнені наші активісти, а також від того, як завтра в парламенті будуть проходити переговори”, – сказав Парубій.”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s