ВОНА-НЕВИННА І ЗБИРАЄТЬСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ

Posted: 28.02.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

0103
Харківський суд зняв звинувачення з Юлії Тимошенко у справі ЄС. В цій справі вона-не винна. Також стало відомсо, що Юлія Тимошенко збирається в Президенти. Про це розповів журналістам Віталій Кличко. Кличко зазначив, що позавчора у нього була розмова з Тимошенко, яка повідомила, що балотуватиметься на президентських виборах України 25 травня.

На уточнююче запитання журналістів, чи стала така заява Тимошенко для нього несподіванкою, Кличко відповів: “Рішення Тимошенко балотуватися на посаду Президента для мене було несподіванкою, тому що вона ніде не заявляла про це, але в розмові вона підтвердила це”.
Лідер «УДАРу» зазначив, що під час розмови вона висловила бажання балотуватися, брати участь у президентській кампанії 25 травня.

Кличко додав, що не бачить у цьому “нічого поганого, але дуже дивно буде виглядати, якщо опозиційні сили будуть конкурувати, і я сподіваюсь, що ця конкуренція якщо буде, то вона буде чесною, прозорою і по європейським принципам”.

Він висловив сподівання , що не буде з боку конкурентів на президентських виборах «чорного» піару, і при цьому нагадав, що вже “робили спеціальні законопроекти” для того, щоб зняти Кличка з виборчої кампанії.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s