КРИМ ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ У РОСІЇ

Posted: 01.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

Голова Ради міністрів АРК Сергій Аксьонов тимчасово перепідпорядкував собі силові структури і звернувся за допомогою до Путіна. Про це повідомляє Кримське інформаційне агенство з посиланням на прес-службу Верховної Ради АРК.

В екстреному повідомленні Аксьонова йдеться: “Незважаючи на домовленості, досягнуті з центральною владою, про неприпустимість призначення керівників силових структур без погодження з Верховною Радою АРК, порушенням норм Конституції АРК, затверджені Законом України та Законом України «Про міліцію», вчора, 28 лютого, начальником Главку кримської міліції був призначений Авруцкий Ігор Якович. Дане призначення, а також наявність на території автономії невідомих озброєних груп, бойової техніки і нездатність силових структур, розташованих в АРК, ефективно контролювати ситуацію на території республіки, виникли заворушення із застосуванням вогнепальної зброї”.

Аксьонов вказує, що МВС, МНС, флот та інші силові структури тимчасово перейшли до його підпорядкування.

“Враховуючи вищевикладене, я як Голова Ради міністрів АРК, реалізуючи повноваження, покладені на мене ВС АРК, приймаю рішення про тимчасове перепідпорядкування з’єднань, частин, силових структур МВС, МВО, ВС, МНС, флоту, податкової, прикордонників безпосередньо мені”, – йдеться в повідомленні.

Новий прем’єр Криму попередив усіх командирів виконувати лише його розпорядження, в іншому випадку їм варто подати у відставку.

“Всім командирам виконувати мої накази і розпорядження. Незгодних прошу залишити службу”, – заявив він.

Наостанок Сергій Аксьонов звертається до Президента Росії Володимира Путіна для надання допомоги у відновленні спокою на території Криму.

“Враховуючи вищевикладене, розуміючи свою відповідальність за життя та безпеку громадян, я звертаюся до Президента РФ Володимира Путіна про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території Автономної Республіки Крим”, – резюмував голова Ради міністрів АРК.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s