ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ СЬОГОДНІ РОЗПУСКАЄ КРИМСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ! (оновлюється)

Posted: 15.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

Сьогодні український парламент має прийняти рішення про розпуск кримського парламенту. Це рішення має бути прийнято після вердикту Конституційного Суду України, який визнав рішення Верховної Ради Криму і проведення референдуму про статус автомної республіки Крим незаконними і такими, які суперечать Конституції України.

CH000_0315_121049

CH000_0315_121150
Засідання розпочалось о 12 годині 10 хвилин, однак було оголошено вимушену перерву під час виступу Нестора Шуфрича. Виступ розпочався хвилиною мовчання, однак сам виступ викликав негативну реакцію народних депутатів від ВО “Свобода”, Батьківщини та УДАРу. Головуючий парламенту Олександр Турчинов був вимушений оголосити невелику перерву, після якої засідання продовжилось, Нестор Шуфрич закінчив виступ, і почалися виступи лідерів парламентських фракцій.
13.21. 278 За проголосувало за розпуск кримського парламенту! Постанова про розпуск парламенту буде опублікована в неділя 16 березня, в позачерговому випуску парламентської газети “Голос України.
12.54 Олександр Турчинов оголошує постанову про розпуск Верховної Ради автономної республіки Крим. Почалося обговорення.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s