КРИМСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ВИРІШИВ: КРИМ-СТАЄ НЕЗАЛЕЖНИМ… В СКЛАДІ РОСІЇ

Posted: 17.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

2014-02-26_13-59-10
На позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради АРК 17 березня 2014 року прийнято постанову «Про незалежність Криму». За неї проголосували 85 депутатів.
У прийнятому документі зазначається, що Верховна Рада Автономної Республіки Крим, виходячи із прямого волевиявлення народів Криму на референдумі 16 березня 2014 року, яке засвідчило, що народи Криму висловилися за входження до складу Росії а, отже, за вихід зі складу України й за державотворення, керуючись Декларацією про незалежність Республіки Крим, прийнятою на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим 11 березня 2014 року й позачерговому пленарному засіданні Севастопольської міської Ради 11 березня 2014 року, постановляє:
1. Проголосити Крим незалежною суверенною державою – Республікою Крим, у якій місто Севастополь має особливий статус. Республіка Крим має намір будувати свої відносини з іншими державами на основі рівності, миру, добросусідства, інших загальновизнаних принципів політичного, економічного і культурного співробітництва між країнами.
Республіка Крим звертається до Організації Об’єднаних Націй, до всіх держав світу із закликом визнати незалежну державу, створену народами Криму.
2. Від дня набрання чинності цією Постановою на території Республіки Крим не застосовується законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради України та інших державних органів України, прийняті після 21 лютого 2014 року.
Законодавство України, крім зазначеного в абзаці першому цього пункту, застосовується на території Республіки Крим до прийняття відповідних нормативних актів Республіки Крим.
3. Діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їх повноваження, майно й кошти переходять до державних органів Республіки Крим, визначених Урядом Республіки Крим.
4. З метою захисту прав і свобод громадян і суб’єктів економічної діяльності суди України на території Республіки Крим продовжують функціонувати, при цьому їхні рішення, що стосуються застосування законодавства України на території Криму, не повинні суперечити цій Постанові.
Вищими судовими органами на території Криму є відповідні апеляційні суди, що знаходяться на території Республіки Крим і міста з особливим статусом Севастополь.
5. Всі установи, підприємства та інші організації, засновані Україною або з її участю на території Криму, стають установами, підприємствами та іншими організаціями, заснованими Республікою Крим.
6. Державна власність України, що знаходиться на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є державною власністю Республіки Крим.
7. Власність профспілкових та інших громадських організацій України, що знаходиться на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є власністю підрозділів відповідних організацій, що знаходяться у Республіці Крим, а якщо таких немає — державною власністю Республіки Крим.
8. Республіка Крим у особі Верховної Ради Автономної Республіки Крим звертається до Російської Федерації із пропозицією про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації як нового суб’єкта Російської Федерації зі статусом республіки.
9. Ця Постанова набуває чинності від дня її прийняття.

Прес-центр Верховної Ради АРК

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s