ВІЙСЬКА УКРАЇНИ ПРИВЕДЕНО В ПОВНУ БОЙОВУ ГОТОВНІСТЬ, А КРИМ ПРОПОНУЄТЬЯ ЗРОБИТИ ДЕМІЛІТАРИЗОВАНОЮ ЗОНОЮ

Posted: 19.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

1392730289_viyskkaf
Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ і Збройним силам України було доручено виконувати доручення про приведення ЗСУ в повну бойову готовність. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій на брифінгу за підсумками засідання РНБО.

«Було доручено спільно зі Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ і Збройними силами України забезпечити безумовне виконання попередніх рішень РНБО України щодо часткової мобілізації та приведення Збройних сил України у бойову готовність «повна», – заявив він.

Крім того, він додав, що доручено завершити «розгортання в прикордонних районах України тактичних груп ЗСУ з метою захисту кордонів і територіальної цілісності України».

Україна звертається до ООН з проханням оголосити Крим демілітаризованою зоною. Про це на брифінгу у ВР повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

«Ми направили звернення до ООН, щоб була застосована формула, яка є у світі і проголосити Крим демілітаризованою зоною. Така формула існує, і на сьогодні це є найбільш оптимальна формула для недопущення ескалації конфлікту в Криму», – сказав Андрій Парубій.

Він висловив переконання, що ООН підтримає українську позицію у цьому питанні.

Крім того, Секретар РНБО повідомив, що наразі розробляються плани заходів щодо виведення з Криму не лише військовослужбовців, а й членів їх сімей і переведення їх на територію континентальної України. Андрій Парубій додав, що сьогодні є вже понад 25 тисяч місць в резерві для того, щоб ті люди, які залишають Крим, мали змогу розміститись на території материкової України і щоб вони проживали комфортно.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s