УКРАЇНА ВВОДИТЬ ВІЗОВИЙ РЕЖИМ З РОСІЄЮ І ВИХОДИТЬ З СНД

Posted: 19.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

812a3609b8b6a3a053eed71a22963719

Україна має намір запровадити візовий режим з Російською Федерацією. Про це на брифінгу повідомив Секретар РНБО Андрій Парубій, коментуючи підсумки екстреного засідання РНБО.

«МЗС України було дано доручення впровадити візовий режим з Російською Федерацією. Кабміну невідкладно звернутись до ООН щодо визначення Автономної Республіки Крим демілітаризованою зоною та вжити заходів стосовно того, щоб АРК покинули війська РФ, а також гарантувати умови для передислокації українських військ і розміщення їх на континентальній частині України. Також опрацювати питання щодо евакуації цивільного населення Криму, яке виявить небажання залишатись на окупованій території”, – сказав Андрій Парубій.

Україна розпочинає процес виходу зі Співдружності Незалежних Держав. Про це на брифінгу у Верховній Раді повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

«На РНБО було прийнято рішення не лише припинити головування в СНД, а й розпочати процес виходу з СНД», – зазначив Андрій Парубій.

Секретар РНБО також зазначив, що прийнято рішення опрацювати план щодо проведення на території України спільних навчань української армії і союзників-гарантів безпеки України. «Відповідне звернення до країн-гарантів уже підготовлено», – додав Андрій Парубій.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s