РОСІЯ МОЖЕ ОКУПУВАТИ МАТЕРИКОВУ ЧАСТИНУ УКРАЇНИ. РНБО.

Posted: 24.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

214111975
Сьогодні Російська Федерація продовжує загальну операцію у 8 південно-східних областях України, яка була запланована з самого початку, диверсійні групи РФ і надалі перекидаються з метою дестабілізації ситуації, що могла би стати підставою для вторгнення російських військ на територію України. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій сьогодні на брифінгу в парламенті.

За його словами, на кордонах з Україною продовжує перебувати майже 100-тисячний бойовий загін російської армії, готовий до вторгнення.

«Незважаючи на заяви політичного керівництва Росії, їхні війська перебувають в повній бойовій готовності. Продовжуються всі дії їхнього плану під умовною назвою «Русская весна». Продовжуються спроби дестабілізації ситуації в південно-східних регіонах України», – зазначив Секретар РНБО.

Андрій Парубій повідомив також, що кожного дня виявляються і затримуються диверсійні групи, які перекидаються переважно з території Російської Федерації з метою дестабілізації та захоплення державних будівель.

Він зазначив також, що тільки за сьогоднішній і вчорашній день в Одесі було затримано злочинну диверсійну групу у складі 4 осіб, які були озброєні автоматами і пістолетами. «У Чернігівській області був затриманий громадянин Російської Федерації при спробі переправити через кордон боєприпаси. В Херсоні був арештований підозрюваний, який займався незаконним збором даних про українські війська. Сьогодні о 4 годині ранку був здійснений напад на склад стрілецької зброї в Одеській області. Також за вчорашній день було арештовано ще кілька лідерів екстремістських угруповань, які ставлять собі за ціль дестабілізувати ситуацію в Південно-східних регіонах», – повідомив Андрій Парубій.

«Отже загальна операція, яка була запланована з самого початку як швидка дія у 8 південно-східних областях, продовжується. Надалі перекидаються диверсійні групи з ціллю дестабілізації ситуації, які могли би стати підставою для вторгнення російських військ на територію України. Тому для нас найважливішим питанням є зміцнення кордонів на півночі, сході і півдні держави», – підсумував Секретар РНБО.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s