“ГАРЯЧИЙ” СХІД! В ЛУГАНСЬКУ СЕПАРАТИСТАМИ ЗАХОПЛЕНО ОРГАНИ ВЛАДИ

Posted: 29.04.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

CH000_0429_211620

Продовжуються захоплення органів влади в східних регіонах України. Після гарячих подій на донеччині осередок боротьби за федералізацію перекинувся на луганщину. В Луганську понад три тисячі учасників проросійського мітингу взяли штурмом обласну державну адміністрація, місцеву прокуратуру,телецентр та спробували штурмувати обласне управління міліції. Бійці внутрішніх військ без спротиву під тиском натовпу були змушені відступити з зайнятих позицій. Оточені ж бійці ВВ в Управлінні внутрішніх справ відмовились сдавати зброю.
CH000_0429_211623
В зв’язку з останніми подіями на Сході України до нації звернувся в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов. Ось текст цього звернення.

Шановні співвітчизники!

Події на Сході нашої країни засвідчили бездіяльність, безпорадність, а іноді й злочинну зраду працівників правоохоронних структур в Донецькій та Луганській областях.

Це одна з головних причин низької ефективності та малорезультативності дій українських силових структур по боротьбі із тероризмом.

Це важко визнавати, але це дійсно так. Переважна більшість силовиків на Сході не здатна виконувати свої обов’язки щодо захисту наших громадян.

У Донецьку та Луганську вже призначені нові керівники СБУ. Проведена повна заміна керівництва спецпідрозділу «Альфа».

Я також вимагаю від Міністра внутрішніх справ звільнити керівників обласних управлінь внутрішніх справ Луганської та Донецької областей. Будуть звільнені всі представники силових структур на місцях, які не здатні виконувати свої професійні обов’язки. Ті, так звані «правоохоронці», які зрадили Україну та почали співпрацювати з терористами, відповідатимуть перед законом.

Ситуація в Донецькій та Луганській областях показала, що в нас немає іншого виходу, як провести повне оновлення міліції та СБУ на Сході країни. Ті підрозділи, які без опору здали свої управління терористам, які неспроможні захистити життя та безпеку людей та вжити дієвих заходів, аби зупинити терористичну загрозу, мають бути повністю оновлені.

Щоб сформувати оновлений та дієвий склад підрозділів МВС та СБУ, нам потрібна допомога українських патріотів, особливо тих, хто проживає на Сході України. У першу чергу це стосується Донецької та Луганської областей.

Таке ваше рішення потрібне країні, щоб відновити безпеку громадян та вжити дієвих заходів для припинення терористичної загрози. Це саме той крок, який дозволить нам захистити країну в цей складний час.

У центральному апараті МВС та СБУ ми відкриваємо «гарячі лінії» для запису добровольців, а першу чергу, це стосується тих, хто має досвід служби в правоохоронних органах та Збройних Силах України.

Якщо в цих регіонах силові структури не здатні працювати, ми маємо їх відновити і забезпечити спроможність виконувати завдання із захисту правопорядку.

Вірю, що разом ми зможемо захистити країну!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s