ЯК ПАРТІЇ ГОТУЮТЬСЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ!

Posted: 08.05.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

pAtMZ_i7TWo
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА «ПРАВОГО СЕКТОРА» З ПРИВОДУ ВІДЗНАЧЕННЯ 9 ТРАВНЯ
06 ТРАВНЯ, 17:40
У зв’язку з тим, що до наших організацій постійно надходить інформація щодо підготовки провокацій з боку проросійських сепаратистів та іншого криміналітету, які заплановані на 9 Травня, заявляємо:
«Правий сектор» не планує та не буде здійснювати жодних заходів 9 Травня, окрім охорони зібрань ветеранів у тих містах, де до нас надійшли офіційні звернення від організацій ветеранів чи організаторів цих заходів.
У «Правого сектора» немає ворогів серед українських громадян будь-якого віку, соціального статусу чи віросповідання, тим більше серед ветеранів Другої світової війни.
Ми вважаємо 9 Травня – Днем вшанування світлої пам’яті всіх загиблих за період війни та пропонуємо у всіх підрозділах «Правого сектора» вшанувати загиблих хвилиною мовчання.
Будь-які насильницькі дії по відношенню до громадян України, які 9 Травня хочуть відзначити цей день у мирний спосіб, є неприпустимими.
Інформацію щодо злочинних планів, про які нам стало відомо, використати 9 Травня символіку або ім’я «Правого сектора» під час спланованих провокацій, буде передано до силових структур.
Вимагаємо від силових органів вжити негайних заходів щодо знешкодження злочинних груп.
Наголошуємо на неприпустимості використання 9 Травня символіки та імені «Правого сектора» під час протизаконних дій з боку проросійських угруповань.
Політрада «Правого сектора»
кмда
При підготовці до відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги над фашизмом міська влада Києва особливу увагу акцентує на безпеці мешканців та гостей столиці під час святкових заходів. Про це повідомив під час прес-конференції голова КМДА Володимир Бондаренко.
За його словами, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію на півдні та сході країни, для недопущення провокацій та їхніх негативних наслідків прийнято рішення скасувати масові заходи в центрі столиці із залученням великої кількості людей. Натомість заходи із вшанування пам’яті полеглих та привітання ветеранів війни у столиці триватимуть у районах міста.
«Протягом тижня я провів низку зустрічей із Героями Радянського Союзу, Героями Соціалістичної праці, учасниками бойових дій, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці Києва. Ветерани поставилися із розумінням та підтримують київську владу щодо скасування масових заходів до Дня Перемоги», – зазначив Володимир Бондаренко та підкреслив, що міська влада приділяє увагу та виявляє турботу до ветеранів, аби вони відчули, що їхній подвиг високо цінується.
Так, ветерани війни та жертви нацистських переслідувань вже отримують виплати до Дня Перемоги. Для цього відділено близько 54 мільйонів гривень. Крім того, 21 інвалід війни отримає повідомлення про надання квартир.
Разом з тим, аби забезпечити високий рівень захисту та охорони життя, прав і свобод та законних інтересів громадян у переддень та підчас святкування Дня Перемоги міська влада разом із Головним управлінням МВС України в місті Києві та активістами Майдану вживає низку організаційно-практичних заходів.
Зокрема, збільшено кількість нарядів міліції, які залучаються до охорони громадського порядку, також досягнуто домовленості із сотнями Майдану про співпрацю в цьому напрямку.
За словами Володимира Бондаренка, взято під цілодобову охорону адміністративні приміщення, водопровідні і водозабірні насосні станції міста, інші стратегічно важливі об’єкти. На в’їздах до Києва встановлено посилені наряди міліції та ДАІ, чергують громадські активісти. Також запроваджено патрулювання нарядами міліції автобусних станцій, залізничних вокзалів, платформ, причалів річкового порту та місць масового перебування громадян.
Міська влада просить киян та гостей міста не піддаватися можливим провокаціям, а в разі виявлення підозрілих об’єктів чи осіб – звертатися до працівників міліції або телефонувати до Контактного центру міста Києва за номером 15-51 (зі стаціонарного) та (044) 205-73-37 (з мобільного).

9 травня об 11.00 Київська міська організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ організовує покладення квітів до Меморіалу Вічної Слави (Парк Вічної Слави).
До участі у заході запрошені ветерани Великої Вітчизняної – визволителі Києва та України, діти війни, народні депутати України та депутати Київради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, активісти партійних районних осередків, представники громадських організацій та небайдужі кияни.

Украинские коммунисты встретят День Победы чествованиями в святых местах, связанных с историей Великой Отечественной войны. Об этом лидер КПУ Петр Симоненко сообщил в комментарии корреспонденту ГолосUA.

«Насколько недальновидны те, кто пытаются сегодня оправдать свои преступные деяния тем, что мы, дескать, собрались захватывать Верховную Раду с ветеранами. День Победы, и мы идем к святым местам, где поклонимся подвигу и скажем друг другу, что сколько будем живы, будем беречь память об этом подвиге, хранить и передавать будущим поколениям Украины», – отметил Петр Симоненко.

При этом лидер КПУ добавил, что крупный олигархический капитал в борьбе за власть в условиях кризиса использовал крайне правые фашистские организации, чтобы, запугивая народ Украины, держать граждан в страхе и сохранять свою власть.

«Это очевидно сегодня, поэтому чем быстрее и раньше народ Украины сбросит с себя пелену ожиданий, надежду, что кто-то за нас это сделает, если будет бороться последовательно за свои взгляды и отстаивать их, тогда гораздо быстрее мы решим многие вопросы. В том числе не допустим, чтобы в майские праздники нас запугивали, заставляли не думать о будущем, а сидеть под лавкой и ждать, когда олигархи дадут кусок хлеба или бросят косточку со своего стола», – сказал Петр Симоненко.

Пресс-служба

“Всеукраїнське об’єднання “Свобода” пропонує щорічно 8 травня вшановувати пам’ять жертв Другої світової війни і запровадити День пам’яти й примирення як данину усім жертвам цієї трагічної сторінки в історії людства. Так відбувається в усіх країнах Европи відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року. Депутати від фракції ВО “Свобода” подали на розгляд парламенту відповідний проєкт Постанови “Про День пам’яті та примирення”, але його так і не було винесено на голосування. Попри це, ми і надалі домагатимемося ухвалення зазначеної важливої ініціятиви”. Цю заяву зробив 8 травня 2014 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок, спілкуючись на Тернопільщині з громадою міста Збараж.

Лідер українських націоналістів наголосив: пам’ять про Другу світову війну та про мільйони загиблих наших земляків не повинна роз’єднувати українців. За його словами, використовувати трагічні події для звеличення людиноненависницького сталінського режиму та поширення ворожнечі між українцями на підставі того, що майже 70 років тому волею історичних обставин люди опинилися по різні сторони фронту, є злочином.

“Війни розпалюють злочинці-диктатори, а гинуть звичайні люди, мільйони людей. Тому маємо схилити голови у молитві та скорботі перед усіма, кого забрав ненаситний молох тієї страшної війни, з думкою про недопущення подібних трагедій у майбутньому.

Друга світова війна, яку розв’язали два злочинні тоталітарні режими, стала найбільшою трагедією людства у ХХ ст., що забрала понад 60 млн. людських життів. Україна, яка з перших днів війни опинилась у центрі бойових дій, зазнала величезних втрат. Понад 3 мільйони осіб загинуло на фронтах, близько 6 мільйонів цивільних стали жертвами воєнного протистояння. Загальні демографічні втрати України, включно із в’язнями концтаборів, депортованими, евакуйованими та вигнанцями, сягають понад 13 млн. життів. Ці жертви – на совісті як нацистського, так і комуно-большевицького режиму, які однаково зневажали українців та використовували їх як гарматне м’ясо у тій війні. Тому треба припинити святкувати “перемогу”, бо це танці на кістках мільйонів загиблих. Тим більше, що справжнє визволення України від окупації розпочалося тільки після відновлення незалежности нашої держави 24 серпня 1991 року”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” також підкреслив: путінська Росія активно експлуатує антифашистську риторику та перемогу над нацизмом, однак ця перемога є спільною заслугою усіх народів, які входили до складу антигітлерівської коаліції, в тому числі українського народу.

“Антифашистська риторика та перемога над нацизмом є нині фактично обґрунтуванням загарбницької політики Путіна на постсовєцькому просторі, зокрема і в Україні. 9 травня путінські диверсанти планують здійснити на нашій території нові провокації та диверсії, які покликані виправдати російську військову агресію проти України. Мав рацію Вінстон Черчилль, який застерігав, що “фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами”.

На моє переконання, нині країни Заходу мають не повторювати помилок, які привели до початку Другої світової війни, та припинити потурання новітньому фашисту Путіну, який марить відновленням совєцької імперії. Закривання очей на московську агресію загрожує новою світовою війною, але в набагато жахливіших формах, оскільки агресор володіє ядерною зброєю, – зазначив Олег Тягнибок. – Подібно як Німеччина після Другої світової війни, Росія має відповісти за порушення міжнародного права, військову агресію, воєнні злочини, злочини проти людяности, в тому числі етнічні чистки, які вже вчинив та продовжує здійснювати фашистський режим Путіна, і сплатити компенсації Україні та всім державам, що стали об’єктами російської агресії”.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s