ЧИ СТАНЕ ДОНБАС КРИМОМ -2? НА СХОДІ УКРАЇНИ ПРОХОДИТЬ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ВІДОКРЕМЛЕННЯ ВІД УКРАЇНИ

Posted: 11.05.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

11 травня 2014 року на сході України проходить референдум, який не визнає офіційна київська влада. Референдум проходить на фоні активної фази АТО на Донбасі. Незважаючи на активні бойові дії, кількість бажаючих відокремитись від України досить велика. Ситуація на Донбасі нагадує Крим цією весною, коли проходив аналогічний референдум, і як результат-Росія анексувала Крим.
zLPq-cEPdi4
Наразі схожа ситуація відбувається на Сході. І не дивно, що на цей референдум йде багато людей. Місцеве населення звикло так, голосувати, як їм скажуть. Так голосували в 2004, та в 2010 за Януковича, голосували на парламентських виборах за Партію Регіонів. Так їх возили в Київ на мітинги правлячого режиму. Так вони і підуть до Росії, добровільно-примусово.
XZclaXJMmJo
Чи зможе влада змінити ситуацію на Сході України? Можливо, але поки що ця ситуація не підконтрольна Києву. Крим не втримало невизнання результатів референдуму. Тепер йде повтор цієї ситуації на Сході. І без дул автоматів, а просто тому, що “так треба”. Так голосували все своє життя, і ось результат. Проблемний регіон стає гарячою точкою на карті України, і якщо зараз не звертати на це увагу-анексія Донбаса відбудеться найближчим часом.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s