ОСТАННЄ МИРНЕ ВІЧЕ? МАЙДАН ВИМАГАЄ ВВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ

Posted: 29.06.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

IMG_5391
29 червня відбулось чергове народне Віче, за годину до якого пройшов кількатисячний мітинг біля Адміністрації Президента України. На мітингу, який скликали керівництво та бійці батальйону “Донбасс” була одна і основна головна вимога:припинити перемир’я з терористами на Сході України і ввести військовий стан.

На п’ятому віче на Майдані зібралося кілька тисяч людей, які підтримали звернення до президента України про припинення перемир’я, повідомляє Українська правда.

Активісти зі сцени зачитали вимоги, які вже передали в Адміністрацію президента.
IMG_5389
Крім припинення перемир’я вони стосуються запровадження в Україні воєнного стану, забезпечення військових необхідною зброєю для знищення терористів, вимоги від країн ЄС та США ввести 3 етап санкцій по відношенню до Росії.

Перед зачитанням звернення, активісти сотень Майдану попередили президента України Петра Порошенка, що ця недільна акція може стати останньою мирною, оскільки він повинен прислухатися до справжнього носія влади – народу України.

Крім того, командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко, виступаючи зі сцени, розповів, що українські військові знаходяться в жахливому становищі, так як кошти, які спрямовані урядом на їх забезпечення, та які не потрапляють до адресата.

“У президента великий шанс і аргумент перед ЄС показати, що він не в змозі продовжувати мирний план, який закінчується у понеділок. Якщо він не почує вимоги, ми будемо його вважати зрадником країни. Його чекає доля Януковича”, – лунало зі сцени.
Крім того, командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко, виступаючи зі сцени, розповів, що українські військові перебувають у жахливому становищі, тому що кошти, які спрямовані урядом на їхнє забезпечення, не потрапляють до адресата.

“Досі Мінфін виділяє гроші, які спрямовані на підтримку підприємств, які вже підпорядковані сепаратистам. У владних структурах багато зрадників”, – наголосив він.
Семенченко також закликав не вважати Донбас проблемним регіоном і не відмовлятися від нього.
“Донбас – за Україну, хоча там є обдурені люди”, – сказав він.
“Ніяка Європа нам не допоможе. Ми маємо навести лад самотужки. Ми можемо зупинити вторгнення агресора”, – відзначив командир.
На наступну неділю людей знову скликають на Віче, а у вівторок закликали прийти під Верховну Раду і вимагати від депутатів прийняття нового закону про вибори.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s