ВІЙСЬКОВИЙ ПАРАД БУДЕ В УКРАЇНСЬКОМУ СЕВАСТОПОЛІ! ПЕТРО ПОРОШЕНКО ПРИЗНАЧИВ НОВИХ КЕРІВНИКІВ СИЛОВОГО БЛОКУ

Posted: 03.07.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо
Позначки:,

CH039_0703_124128“Військовий парад буде в українському Севастополі!”, так з трибуни парламенту заявив новопризначений Міністр Оборони України,генерал-полковник, Валерій Гелетей. За його призначення проголосувало 260 народних депутатів. Президент України Петро Порошенеко, під час пленарного засідання Верховної Ради на репліку з CH039_0703_123623залу, про вбивство мирних громадян в зоні проведення АТО, відповів перейшовши на крик: “Ми не дозволимо ганьбити і паплюжити нашу армію з голосами рос.пропаганди!”.

Також Петро Порошенко призначив нового керівника Генштабу, яким став Віктор Мужненко. Також він оголосив про призначення вже колишнього в.о. Міністра Оборони Михайла Коваля одним з заступників РНБО. Заступником голови Адміністрації Президента України став міліардера Юрія Косюка.

Довідка “Каменярі-інфо”.
Валерій Вікторович Гелетей, народився 28 серпня 1967, село Верхній Коропець, Мукачівський район, Закарпатська область — начальник Управління державної охорони України. Генерал-полковник.
У 1990 році закінчив Івано-Франківську спеціалізовану середню школу міліції. У 1994 — Українську академію внутрішніх справ.

По закінченні середньої школи Гелетей рік пропрацював слюсарем-автоелектриком Мукачівського АТП-06011. У 1985–1987 рр.. відслужив в армії. З березня 1988 — служба в органах МВС. В останні роки працював в УБОЗ ГУ МВС України в Києві (у тому числі — начальником).

У жовтні 2006 року, будучи у званні полковника міліції, очолив головну службу з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату Президента України. 4 грудня 2006 року присвоєно спеціальне звання генерал-майора міліції.

24 травня 2007 указом президента Віктора Ющенка призначений на посаду начальника Управління державної охорони України. Ця структура — правоохоронний орган спеціального призначення, особовий склад якої забезпечує охорону понад 20 посадових осіб держави та 70 об’єктів органів державної влади України, а також високопоставлених керівників інших держав під час їхніх візитів в Україну.

20 червня 2007 року В.Ющенко присвоїв в порядку переатестування новому начальнику Управління держохорони військове звання генерал-майора. Ще через два місяці, 21 серпня, підвищив його до генерал-лейтенанта. 20 серпня 2008 року присвоєно військове звання генерал-полковника.

У липні 2009 р. звільнений з посади начальника Держохорони.

2 березня 2014 указом в.о. президента Олександра Турчинова знову призначений начальником Управління держохорони України. На цій посаді Гелетей змінив Сергія Кулика.
2 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко на зустрічі з лідерами депутатських фракцій та груп Верховної Ради України заявив про намір внести на посаду Міністра оборони кандидатуру генерал-полковника Валерія Гелетея
3 липня 2014 Верховна Рада призначила Валерія Гелетея 15-м міністром оборони України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s