ОФІЦІЙНА ЗАЯВА “ПРАВОГО СЕКТОРА” З ПРИВОДУ ПОДІЙ НА МАЙДАНІ

Posted: 07.08.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо
Позначки:,

Офіційна заява партії «Правий сектор».

544310_w_300
Сьогодні, 7 серпня, було здійснено спробу силою розігнати Майдан. Партія «Правий сектор», як структура, народжена і загартована на Майдані, не може і не буде відмежовуватися від процесів, які сьогодні там відбуваються.
Всі ми бачимо, як нині змінився Майдан. Ніхто не заперечує наявність проблем у тому, як і які саме функції він тепер виконує. Однак це не є підставою застосовувати для ліквідації цих проблем ті ж методи, що до них вдавався режим Януковича.
Брутальні дії міліції в Одесі в неділю, 3 серпня, та сьогоднішній силовий конфлікт у центрі столиці наводять на думку, що це не окремі події, а ланки одного ланцюга. Державні інститути та силові органи сьогодні показали, що вони не просто є некомпетентними, а ще й повністю наслідують методи і технології попереднього злочинного режиму. Адже ці органи практично не змінилися ні за персональним складом, ні за своєю суттю. Силовий варіант завжди простіший за переговорний процес, але його наслідки можуть мати значно більший руйнівний ефект.

10596041_10204453339512651_1420471301_n
Майдан потребує переформатування. Його давно треба було реорганізувати. Але застосовувати для цього силовий варіант було безглуздо, адже від цього тільки виріс градус напруги в суспільстві. Сьогодні ми побачили, що люди, яким доручено розв’язати проблеми Майдану, не просто зайшли в глухий кут, вони ще й вбачають застосування сили єдиним варіантом розв’язання цієї проблеми. Факт, що це призводить лише до ескалації конфлікту, підтвердився на практиці.
Провівши консультації з представниками ОБСЄ, партія «Правий сектор» офіційно пропонує виступити посередником у переговорному процесі між владою і Майданом. Ми, як народжена Майданом структура, що трансформувала політичний рух у країні, можемо і хочемо допомогти процесові досягнення згоди між сторонами, які сьогодні конфліктують. На відміну від більшості політиків, ми не боїмося з’являтися на Майдані, і, на відміну від деяких людей з Майдану, ми навчили політиків дослухатися до нашої думки.
«Правий сектор» офіційно звертається до Адміністрації Президента, до Київської міської державної адміністрації, до представників Майдану та до всіх зацікавлених структур провести переговори, результатом яких має стати ліквідація конфлікту в корені та розв’язання усіх наболілих питань. «Правий сектор» чекає реакції з боку офіційних осіб і вважатиме, що їхнє мовчання свідчить про ігнорування наших миротворчих ініціатив і про прагнення ще більшої ескалації конфлікту.

Політрада партії «Правий сектор»

Advertisements
Коментарі
 1. геннадий коментує:

  Правый сектор на нары!

 2. Nataliya Vladimirova коментує:

  ПС міг би й тут допомогти розібратись, хто там залишився на майдані. Таке враження, що використовуючи “майданний імідж” там жиуть всілякі безхатченки. Погодьтесь, що центр столиці – не те місце, де краще всього можна облаштувати “бомжатник”. Хоча дуже зручно: центр, метро, яка-неяка допомога. Я розумію цілком, що людям, можливо, просто нікуди йти. Але ж не вихід знеславлювати так історію Майдану.

 3. Константин коментує:

  на оф сайте нет никаких заяв

 4. Светлана коментує:

  “Майдан потребує переформатування. Його давно треба було реорганізувати. ” Так чего ж не реорганизовывали? Бросили весь этот заквас бродить как придется – кто ж вам теперь виноват? Уже давно людей тошнит от этого бомжатника. Вы сами загубили свое детище!

 5. Бандеровец коментує:

  Если нынешняя власть применит силу к майдану,то окажется там где и предыдущая! Кличко забыл как получал на Грушевского ?… – Напомним!!! Майдан не за то стоял,чтобы один зад над унитазом – поменять на другой! А люстрацию проведут военные которых очень достали дебилы депутаты и продажные генералы

 6. олексій коментує:

  Правий сектор врятував Майдсан. Майдан врятував Україну. Вся Україна обов”язково стане Майданом!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s