ПРАВИЙ СЕКТОР ПІДЕ НА КИЇВ! ЗАЯВА ДМИТРА ЯРОША І РЕАКЦІЯ МВС

Posted: 17.08.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо
Позначки:, , , ,

544310_w_300
ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНОГО РУХУ «ПРАВИЙ СЕКТОР»

На сьогоднішній день поряд з відкритою агресією Росії активізувалася внутрішня контрреволюція. Її авангардом є реваншистські сили в МВС, у тому числі на найвищих посадах. Очолює бандитсько-міліцейське угруповання сепаратистський приспішник і московський ставленик генерал Євдокімов. Саме він та його прихвосні роблять все можливе аби знищити завоювання нашої Революції і прокласти шлях для сепаратистських та терористичних угрупувань на Київ.

Прикладом його бурхливої антиукраїнської діяльності є постійні намагання знищити добровольчий український рух основою якого є авангард Революції, а тепер і національно-визвольної війни – «Правий Сектор». Починаючи від знищення нашого побратима Олександра Музичка і до останніх подій в Стрию, Дніпропетровську, Києві та інших містах йде методична гра на руку сепаратистам та московським окупантам зі сторони міліції. Здаючи Крим, Донецьк та Луганськ, тисячами переходячи на сторону ворога, в той же час отримуючи зарплатню від держави, міліцейські тилові щурі борються з учасниками бойових дій по всій Україні.

Останніми тижнями міліцейські незаконні затримання, арешти, побиття, обшуки, вилучення здобутої в бою зброї, торкнулися десятків бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор». Користуючись тим, що переважна більшість бійців «Правого Сектора» веде безкомпромісну боротьбу на передовій ті, хто протистояв нам на Грушевського та Інститутській відчули свою безкарність і перейшли в контрнаступ.

У зв’язку з цим, ми звертаємося до Президента України Петра Порошенка із закликом негайно навести порядок у МВС, звільнивши одіозних представників антиукраїнських сил з посад в МВС та розпочати розслідування їх злочинної діяльності.

Також вимагаємо звільнення всіх затриманих, закриття всіх кримінальних проваджень проти бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» та інших добровольчих підрозділів і повернення всієї незаконно вилученої зброї та транспорту в зону бойових дій.

У випадку невиконання наших вимог протягом 48 годин ми будемо змушені зняти всі наші підрозділи з лінії фронту, оголосити загальну мобілізацію резервних батальйонів та розпочати похід на Київ з метою проведення «швидких реформ» в МВС. Похідні колони «Правого Сектора» будуть йти в повному спорядженні.

Звертаємось до наших бойових побратимів з інших добровольчих підрозділів та частин Збройних Сил України, а також до всіх активістів революційного Майдану із закликом підтримати наші вимоги і нарешті навести лад в МВС.

Геть посібників терористів в міліцейських мундирах з української землі!

Слава Нації! Смерть ворогам!

16.08.2014 р.

Лідер «Правого Сектору» Дмитро ЯРОШ
Командир Добровольчого Українського Корпусу Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ
http://pravyysektor.info

Советник главы МВД Антон Геращенко в эфире телеканала “112 Украина” заявил, что ультиматум лидера “Правого сектора” Дмитрия Яроша к президенту Украины Петру Порошенко о проведении чистки в рядах МВД является пиар-акцией. По словам Геращенко, “Правый сектор” не дорос до того уровня, когда может предъявлять ультиматумы президенту. Кроме того, Геращенко обратил внимание на заявление главы МВД Авакова о том, что Ярошу необходимо ответить “перед родным тех ребят, которые погибли под Донецком”. Новости по теме: Аваков: “Правый сектор” своими заявлениями подыгрывает российской пропаганде Также советник Авакова посовтетовал воевать легально и добавил, что, скорее всего, следует ожидать того, что Евдокимов будет отправлен в отставку.

Про поход на Киев со стороны “Правого сектора” не может быть и речи. Об этом заявил в эфире телеканала “112 Украина” глава центра поддержки учасников АТО Игорь Мосийчук. По его словам, такой марш на столицу и на президента можно расценивать как пособничество террористам. “Нужна люстрация, но кинуть фронт и идти на Киев, это даже можно расценивать как пособничество террористам”, – сообщил он. По словам Мосийчука, Евдокимов, отставки которого требует Ярош, причастен к убийству Музычко. Кроме того, он заявил, что подобные заявления “Правого сектора” о марше на Киев не могли обойтись без Коломойского. Кроме того, по мнению Мосийчука, реакция добровольческих батальонов на возможный поход на Киев будет

Министр внутренних дел Арсен Аваков обвинил лидера “Правого сектора” Дмитрия Яроша в саморекламе и подыгрывании российской пропаганде. Так глава МВД прокомментировал вчерашний ультиматум организации на своей странице в Facebook. “В самые трудные моменты за последние 5 месяцев жизни страны – как специально подбрасывается проблемка… Такая удобная для русских СМИ, так пугающая и так забитые русской ТВ-пропагандой головы людей с востока страны.. Из небытия, “схрона”, “патриотического подполья” всплывает ПС – вбрасывает очередное заявление или поступок – подыгрывая московской пропаганде, пугая своими тупыми поступками людей на Востоке… Вынужден спросить: На кого работаете Ярош? Или просто не дружите с головой? … И не надо мне рассказывать про Грушевского и Институтскую – я там был, был все время – и знаю правду о реальных героях”, – написал Аваков. “И два слова о “произволе ментов” – несколько дней тому, на въезде во Львов была задержана группа лиц, без документов, представившейся что они “правый сектор с фронта”… В багажнике двух автомобилей было три гранатомета, пять автоматов, пистолеты, винтовки, гранаты Ф-1… Всего 24 наименования оружия и боеприпасов. Все без документов и нелегально… Пусть ввозят? Пусть стреляют потом из гранатомета по мэру Львова Садовому, как было уже пару недель назад? Этого желает общественность и страна? Такой порядок хочет Ярош в стране?”, – добавил министр в своем обращении.
http://112.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s