І ЗНОВУ ВИЯВЛЕНО НЕБЕЗПЕЧНІ ПРОДУКТИ!!!

Posted: 03.06.2015 by kamenjari in Каменярі-інфо

у межах проведення журналістського розслідування, метою якого є сприяння здійсненню державного контролю за якістю продукції та обслуговування, журналісти бюлетеня «Каменярі-інфо» спільно із громадською організацією «Захист прав та інтересів споживачів» під час здійснення моніторингу закладу торгівлі, який знаходиться за адресою: м. Київ, площа Дружби Народів, 1, виявили ознаки порушення законодавства про захист прав споживачів.

Про наявність ознак таких правопорушень свідчать зафіксовані відповідно до законодавства дії зазначеного суб’єкта господарювання щодо реалізації продукції, такої як «Кава «Lavazza» (0,250 г.), без наявності інформації про неї (маркування харчових продуктів) на українській мові, як вимагає того пункт 4 Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 28.10.2010  № 487, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.02.2011 за № 183/18921, а також продукції, такої як «Чай зелений « Heladiv» (0,100г.), дата виготовлення 02.13р.,  виробник  «HVAFOODSPLC», – без наявності підтверджуючих документів про якість та безпеку продукції, які мають бути обов’язково надані споживачу на його вимогу, відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про захист прав споживачів».

Також, виявлено продукцію, яка реалізовувалась після закінчення в неї терміну придатності, а саме:

– топінг  малиновий «MADAM» (0,600 г.), дата виготовлення 12.05.14 р., термін придатності 12 місяців, виробник ТОВ «Шафран Єліт», у наявності 1 пляшка;

– топінг  вишневий «MADAM» (0,600г.), дата виготовлення 18.05.14 р. термін придатності 12 місяців, виробник ТОВ «Шафран Єліт», у наявності 1 пляшка.

Викладені обставини свідчать про наявність ознак правопорушень, передбачених  пунктами 5 та 6  частини першої статті 21  Закону України «Про захист прав споживачів»,  тобто порушень прав споживача на продукцію належної якості та одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про відповідну продукцію.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s