Е-ДЕКЛАРАЦІЇ: НОВА РЕВОЛЮЦІЯ ЧИ СТИМУЛ ДО РОБОТИ. НЕУПЕРЕДЖЕНИЙ ПОГЛЯД СОЦМЕРЕЖ

Posted: 31.10.2016 by kamenjari in Каменярі-інфо
Позначки:, , , , , ,

 

14590258_1112558685460727_1754378637940442356_nОприлюднення таких довгоочікуваних електронних декларацій про доходи українських можновладців різної категорії ввело в шок більшість пересічних українців. Створення електронної системи декларування статків та майна людей,які перебувають у владі мала зробити відкритими доходи тих, кого українці обирають до влади. А схоже це може стати причиною як не нової революції, то перевиборів до всіх органів влади. І перевибори це мабуть найкраще, що може бути в даному випадку.

Вчитуючись в кожну цифру декларації, особливо ті, де кількість нулів сягає шести-і таких цифр безліч, ловиш себе на думці, що і справді нам не потрібні кредити МВФ, і не потрібні додаткові транші, кредити, допомоги. Україна маючи таку кількість готівки в стані забезпечити самих кредиторів. Але це жартуючи. А от тим, хто отримує мінімальну пенсію 1000 гривень в місяць зараз не до жартів. Багато питань до власників дорогих колекцій годинників, автівок, будинків. І якщо з Президентом України Петром Порошенко все зрозуміло:бізнес, Рошен і т.д. То до багатьох інших питання є. І питання від кількох десятків мільйонів українців.

Бурно на все це відреагували соцмережі. Востаннє такий бум повідомлень на одну тему був під час Революції Гідності. Користувачі соцмереж обурені незличенною кількістю коштовних годинників, коштовностей, квартир, приватних будинків, мільйонами готівки грошей в різних валютах світу, Святими мощами та приватними Церквами, які мають деякі з можновладців.

Загальна думка в соцмережах поки не є революційною, як це було скажімо в 2004, та в 2013-2014 рр. Але натяки, а місцями і відкритий збір коштів на новий Майдан в соцмережах є.

14732362_1584829061543194_8740714651073643919_n

А ще користувачі задають питання, як от в фейсбуці. Користувач Анатолій Яворський питає:”Про гроші. Я ще можу зрозуміти, ЧОМУ вони зберігають гроші готівкою – бо більше довірять трилітровим банкам, а не банкам… Але ДЕ вони зберігають ті гори готівки? У шафах? Підвалах? На вокзалах у камерах схову… ДЕ???”

Olena Oliinyk констатує факт: “Багато хто на фейсбуці не знає, як далі жити після побачених декларацій чиновників, які, маючи зарплату 10-15 тис грн, задекларували ролекси, брюлики, млн $ та купу всього іншого. Друзі, дуже просто: НЕ ЗАЗДРИТИ. Це все крадене і здобуте на крові людей. 4й Президент України мав ще й не такі статки і чим все закінчилось

“Наступний парламент мав би конфіскувати усі статки декларантів, що з’явилися між 2013 та 2016 роками.Примножувати статки на крові, революції та війні це мерзенний злочин. Інакше до декларантів у двері постукає Коліівщина.” – вважає депутат Київміськради, свободівець Юрій Сиротюк.

Julia Bogdan пише: “Когда у нас будут понтоваться (хвастаться) друг перед другом не яйцами Фаберже и крутыми часами, а количеством спасённых детей, требующих лечения, количеством купленных протезов и тепловизоров, качеством проведённых в жизнь законов или разработанных законопроектов. Количеством созданных рабочих мест и уровнем зарплаты своим работникам. Когда поменяются ценности и восхищаться будут другим, тогда и деньги получат другое направление . Я против тайной благотворительности, она для почти святых или замаливающих грехи , а остальных пусть хотяб хвастовство мотивирует. Предлагаю флеш моб хвастиков, что я сделал для страны! Давайте введём это в моду. А новые авто, большие дома в 1000м.кв., дорогие часы и коллекционные вина в нищей воюющей стране рассматривать как моветон, отсутствие вкуса и совести, а также жлобство.
Допис від Сергія Якимчука: “
Люди а ви замітили, що дата останнього дня Е-Декларування збіглася з часом святкування того “Хеллоувіна”? Того самого дня коли всяка нечисть вилазить на Світ Божий?
Совпадєніє?”
14900530_327713917604527_2802750783880544504_n

А що ж політики? Яка їх реакція? Олег Ляшко, який задекларував свої вила, велотренажер, гроші, квартири тощо написав на своїй сторінці в фейсбуці:”Декларації – важливий крок для очищення і перезавантаження суспільства. Але не може бути острівка чесності в морі безчестя. Не може бути чесного чиновника, коли виборець продає голос за 500 гривень, коли підприємець не платить податки. Тож наступний крок – нульова декларація для всіх громадян.

Чесність для мене – на першому місці. Тому я не буду, як дехто, вдавати з себе бідну церковну мишу, щоб сподобатися виборцям. За останні 10 років я офіційно заробив близько 1,2 млн дол, з яких чесно сплатив податки. Можу відзвітувати про походження кожної копійки. Тож не бачу потреби щось приховувати в декларації.

Хочемо чесне суспільство – треба починати з себе”

Генпрокурор України Юрій Луценко· не коментуючи свою вельми привабливу декларацію написав: “Нагадую народним депутатам В. Богуслаєву, А. Гіршфельду, М. Матіос, С. Клюєву, О. Оніщенку, І. Шкірі, Ю. Шухевичу, про те, що вчора завершився термін подання е- декларацій. У разі подання ваших е-декларацій у найближчий час наступить відповідальність адміністративна – штраф.  Якщо ні – за умисне неподання е-декларації передбачено кримінальну відповідальність, а саме – від 150 до 240 год громадських робіт, або ж позбавлення волі до 2 років з позбавленням права займати посади до 3 років.”

І отримав відповідь соратника Олега Ляшко, нардепа фракції Ляшка,  Андрій Лозовий:  “Знайшли найстрашнішого злочинця!

Цікаво, що робиться в головах людей, які лютого корупціонера побачили у …(приготуйтесь!) Юрії-Богданові Шухевичі.

У Шухевичі, який відсидівши при совітах 38 років за своє прізвище і незламність українського духу, 100%-во втратив зір, і лише у 83-річному віці нарешті став народним депутатом.

Ще б звинувачення були об’єктивні, то інша справа, а так – пшик. Лише демонструють свою безграмотність.

У нас дивна країна, де “експертами” виступають персонажі, які законів-то не читають, але разом з тим когось звинувачують у їх порушенні.

В унісон з горе-експертами висловлюється і …(вдумайтесь!) Генеральний прокурор.

Отже, згідно чинного закону електронну декларацію потрібно заповнювати ОСОБИСТО. А як це може зробити повністю незрячий Шухевич?.. Тобто є недоліки законодавства, які слід виправити. І винен у цьому точно не Юрій-Богдан Романович.

Перекладаючи з мови Луценка на юридичну, якби хтось з дозволу пана Юрія заповнив би його е-декларацію замість нього (як, скажімо, на цьому фото, де те, що хотів записати Шухевич, записує замість нього Олег Ляшко), то це було б якраз порушенням законодавства, а не навпаки.

Певен, Юрію Віталійовичу варто було б вибачитись перед Героєм України Юрієм Шухевичем, якого він безпідставно звинуватив і записав в один ряд з, прости Господи, Клюєвим і Онищенком. Дивує, що не мало притомних, здавалося б людей, ведеться на звинувачення (!) у корупції (!) Юрія (!) Шухевича (!). Ви хоч розумієте, кого в корупціонери записали, грамотєї? Не соромно?..

Розруха в головах.”

 11225277_1827516840817669_9104118156657437861_n
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s