ДЕНЬ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ВІДЗНАЧАЄ УКРАЇНА

Posted: 21.11.2016 by kamenjari in Каменярі-інфо

IMG_1552

21 листопада ми відзначаємо початок двох подій, які змінили світогляд українців – Помаранчева Революція та Революція Гідності. І справа не в зміні політичних лідерів і систем. Справа в зміні у свідомості українців, які змогли прокинутися від сну.Два рази були спроби обдурити пересічного українця. Спочатку кинути на виборах 2004 року, потім різними “меморандумами” між опозицією і постреволюційною владою. Розчаруванням а потім результатами виборів в 2010 році. Чаша терпіння переповнилася 21 листопада 2013 року, коли народ кинули, відмінивши прагнення жити по людськи.

А вилилася ця чаша в ніч з 29 до 30 листопада 2013 року, коли спецрота “Беркут” жорстоко розігнала мирний Євромайдан. Після цього почався відлік нової України. України, яка перейшла межу терпіння знущань над власним народом.

Минуло вже три роки, та ще не виявлені ті, хто розстрілював Небесну Сотню. Багато питань до проведення АТО на Сході України. Незмінним залишається одне. Сила Духу Нації, який ніхто не зможе знищити, ні кийками, ні водометами, ні танками, ні кулями! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s