Фотогалерея

 

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Коментарі
  1. Олекса коментує:

    Шкутяк син депутата ВР, тому не зацікавлений в повному знищенні системи та повному розпуску Українського парламенту, разом з “опозицією”. Та опозиція, на чолі з Яценюком,зрадила інтереси народу. Опозиція боїься регіоналів. Подивіться відео, чому Яценюк звернув акцію протесту.
    Шкутяк-син теж єкс-депутат і товариш Олеся Донія, вони разом використають народний протест на свою користь, щоб потрапити до парламенту. Це дикий піар. Я пропонував голодувальникам оголосити всенародне Віче за розпуск ВР та президента, але вони і слухати нічого не хочуть і я їх теж розумію. Адже це міроприємство хтось спонсує інший.”Якщо на небі запалюються зорі,значить це комусь потрібно”. Дійсно, народний протест, не за горами. УкрДом чергова мильна бульбашка.

  2. микола коментує:

    Понаїхали “гості” та окупанти з усіх кінців світу, їм в Україні сподобалось, а тепер починають витягати свої статути, і нав”язувати українцям, свої правила, правила інших держав. Нахаби. Обов”язків перед Україною вони ніяких не визнають. Нахабам потрібно вказати дорогу додому. Позбавити їх громадянства, ( позбавити права голосу, та права займати державну посаду), яке вони собі привласнили, завдяки недолугим антиукраїнським чиновникам, що нав’язують українцям толерантність та «язики»

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s